Kurumsal

Basında AVANT

TARIMDA YENİ NESİL İŞ MAKİNESİ : AVANT

Manisa ilinde, Ege Bölgesi çevresinde “AVANT” Markasının satış ve servisliğini yapan Göksel Makina Sanayi ve Ticaret, çok amaçlı iş makinelerinin yeni serilerini sektör yetkililerinin beğenisine sunuyor. Göksel Makinanın sahibi Kemal Göksel, sektöre yeni katılan “AVANT” isimli makine ve serileri ile tarım ve hayvancılık sektöründe tasarruf ve zaman açısından artık işlerin yapılmasının daha kolay olduğunu kaydetti.

BELEDİYELERİN YENİ GÖZDESİ : AVANT

Göksel, “Yeni nesil iş makinesi AVANT’ın 200-300-400-500-600 ve 700 serileri ile tarım ve hayvancılık sektörüne  son teknolojiyi getirdik” dedi. Makine ile ilgili seçeneklerin sınırsız ve düşük maliyetli olduğunu belirten Göksel,  “ Biz Göksel Makina olarak işin en iyi şekilde yapılmasının yanı sıra, zamandan ve yakıttan tasarruf için AVANT’ı seçin diyoruz” şeklinde konuştu.

AVANT’ın dünya kompakt iş makinesi üretiminde önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Göksel, “AVANT’ın çok amaçlı iş makineleri,  başta belediyeler olmak üzere peyzaj,hayvancılık,inşaat ve endüstriyel faaliyetlerde hemen hemen her alanda büyük verim sağlıyor. Finlandiya menşeli bu makinelerin tamamen İsveç çeliği kullanılarak üretildiği için çok sağlam olduğu ve 300 serisi dışında tüm modellerin belden kırma özelliğine sahip olduğu, ayrıca tüm seriler tam hidrostatik dört çeker teleskopik bomlu mini yükleyicilerdir.”dedi.

PROFESYONEL YARDIMCINIZ : AVANT

Her iş için ayrı makine kullanımına son vermek isteyen AVANT’ın uygun fiyatlarla pazarda iddialı olacağını ifade eden Göksel şunları kaydetti :

“Belden kırma özelliği, nakil kolaylığı sağlayan küçük boyutları ve hafifliği sayesinde AVANT, en dar alanlarda mükemmel çözümler sunuyor. AVANT gerektiğinde güçlü bir kompresör ve 6,5 KW bir jeneratör, gerekirse 200 bar basınlı bir cadde yıkama makinesi  olabiliyor. Birbirinden farlı 100’ün üzerinde ataşman yelpazesiyle tek bir makine ile onlarca işi yapmanızı sağlamaktadır.”